Машини за садови

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
BOSCH SMS 41D12EU
Енергетска класа: A+ Енергетска класа на сушење: A Капацитет: 12 комплети Број програми - 4: Нормална 65 °C, Eco 50 °C, Брза 45 °C, Предперење 3 температури на перење Потрошувачка кај програма Eco 50: 1.02 kWh Потрошувачка на вода кај програма Eco 50: 3920 ..
23,999ден
FAVORIT MS 3000
Машина за садови *Карактеристики: - димензии: В/Ш/Д  85  /45 / 60 - максимален капацитет: 10 сета садови - 4 програми - енергетска класа: А - класа на сушење: B - еден циклус: 3,8 л до 17,6 л вода соодветно на програмата - траење на програма (стандарден ц..
12,499ден
FAVORIT MS 3000 Silver
Машина за садови *Карактеристики: - димензии: В/Ш/Д  85 / 45 / 60 - максимален капацитет: 10 сета садови - 4 програми - енергетска класа: А - класа на сушење: B - еден циклус: 3,8 л до 17,6 л вода соодветно на програмата - траење на програма (стандарден циклус..
13,499ден
FAVORIT MS 5000
- димензии: В/Ш/Д 85/60/60 - максимален капацитет: 12 сета садови - 4 програми - енергетска класа: А + - класа на сушење: А - еден циклус:12,4 л до 17,2 л вода соодветно на програмата - траење на програма (стандарден циклус): 155 мин - енергетска потрошувачка: 0,95 KWh - заштита о..
11,500ден
FAVORIT MS 5000 SILVER
- Димензии: В/Ш/Д: 85/60/60cm - Максимален капацитет: 12 комплети - 4 програми - Енергетска класа: А + - Класа на сушење: А - Еден циклус: 12,4 l до 17,2 L вода во зависност од програмата -Траење на програма (стандарден циклус): 155 min - Енергетска потрошувачка: 0,95 ..
12,999ден
FAVORIT MS 6000
Димензии (В×Ш×Д): 84,5×59,6×59,8 cm Максимален капацитет: 12 комплети Енергетска класа: A + Енергетска потрошувачка: 1 KWh Боја: Бела Start/pause копче Копче за одложен старт ..
13,499ден
GORENJE GS 61111 W
Енергетска класа: A+ 12 стандардни сетови Број програми: 4 Број температури: 3 (40, 45, 50°C) Индикатори за програми Индикатор за недостаток на сол и сјај On/off индикатор Делимичен Aqua Stop Потрошувачка на ел.енргија при нормален програм: 1,05KWh Пр..
17,550ден
Машина за миење садови – самостојна Енергетска класа: A++ Максимална температура на влезната вода: 60 °C Индикатор на одбраната програма On/Off индикатор Температура на миење: 40, 45, 55, 60, 65 °C 6 програми: Нормалнa програмa; Интензивно миење; Брз интензи..
19,290ден
GORENJE GS62214W
Управување   Сервисна дијагностика Одложен старт во чекори (2/4/6/8ч) Програми   7 програми: Нежно миење за осетливи садови; Интензивно миење; Економична програма; Брз програм; Накиснување; Плакнење и сушење Функција за половично полнење Капацитет: 12 ..
19,150ден
KONCAR PP 60.IL5
Димензии (ВxШxД): 85x60x60 cm Боја: сребрена 5 програми: Нормален 35°C, 45°C,55 °C,65 ºC,предперење ЛЕД приказ на текот на програмот ЛЕД приказ за дозирање : за сол и за средство за сјај Повеќекратна заштита од излевање на водата Капацитет на перењето/Број ..
14,490ден
QUADRO DW-E6035
Тип 60cm Тип на програматор Електронски Енергетска класа A+ Енергетска класа на сушење B Потрошувачка на енергија 1.05kWh Дозволен притисок на вода 0.04-1.00MPa Капацитет 12 сетови Бучава 54dB Годишна потрошувачка на вода 3360L Карактерист..
11,990ден
VOX LC 11
Димензии (Ш/В/Д): 60x80x60cm Максимален капацитет: 12 комплети Енергетска класа: A Енергетска класа при перење: A Енергетска класа при сушење: B 5 Програми за перење 3 температури за перење Внатрешност: Внатрешност од нер'ѓосувачки челик Скриен грејач..
12,490ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012