Фурни, рерни

Фурни, рерни

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
BOSCH HBA23B252E
ВГРАДНА РЕРНА Вид на рерни / грејни режими: • Мултифункционална рерна (7 начини на греење: Нај / долниот грејач, Долен грејач, циркулација на воздухот, инфра фан скара, скара променлива голема површина, променлива скара мала површина, одмрзнување) • Рерна со внатрешни ѕидови со Granit..
25,899ден
CANDY FPE 609/6X
Вградна рерна 7 Функции Дисплеј со автоматско исклучување и уклучување на печењето и со звучен сигнал Рамна стаклена внатрешна врата Врата со двослојно стакло Две решетки Една тепсија за печење Вентилатор за ладење на надворешните зидови на рерната..
14,499ден
CANDY FPE602/6N
Вградна рерна POP Evo серија • Црна боја • ВЕНТИЛАТОР • 65 литри капацитет • механички тајмер • 8 функции • светло во рерната • Грил додаток за печење кокошка во рерната • горен и долен грејач • светло во рерната • лесно чистечки емајл • црна рачка на вратата • двојно стак..
12,500ден
CANDY FPE602/6W
Вградна рерна POP Evo серија • Бела боја • ВЕНТИЛАТОР • 65 литри капацитет • механички тајмер • 8 функции • светло во рерната • Грил додаток за печење кокошка во рерната • горен и долен грејач • светло во рерната • лесно чистечки емајл • црна рачка на вратата • двојно стак..
12,500ден
CANDY FPE609/6WXL
Вградна рерна POP Evo серија •Бела боја • ВЕНТИЛАТОР • ЛЦД Дисплеј со команди на допир • Pop in Pop out копчиња на вовлекување • AQUAACTIVA систем за наједноставно и најбрзо автоматско чистење со вода • Волумен на рерна: 65 литри Печење со звучен сигнал • дигитален та..
12,990ден
CANDY FPP 609X
ВГРАДНА РЕРНА Мултифункционална 7 ФУНКЦИИ Вентилатор LED екран на допир Интегриран систем на ладење со вентилатор Функција одмрзнување Светло во рерната Енергетска класа: A Волумен на рерна: 53 Литри Максимална температура: 245° C Приклучна моќност..
13,990ден
Electrolux  EZB3400AOX + EXB06240XK
Electrolux  EZB3400AOX Фурна за вградување Мултифункционална рерна Енергетска класа:А Капацитет на фурната:57L  8 функции Вентилатор Дигитален тајмер Димензии:60x59x56cm Antifinger INOX Electrolux  EXB06240XK ВГРАДЛИВА ПЛОТНА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ АВТОМАТСКО..
22,700ден
FAVORIT 22-J LUX
Независен шпорет Независна рерна:  - димензии со вграден контролен панел: Ш/Д/В 595x595x575 mm - димензии без вграден контролен панел: Ш/Д/В 595x595x550 mm - енергетска класа: A - позиција на контролните копчиња: лева страна на панелот - светло во рерната - длабока теп..
24,000ден
FAVORIT 4-J INOX
Независна рерна:  - димензии В/Ш/Д: 59/59,5/55 cm - енергетска класа: A - Pop in/Pop out склопки на рерна - контролно копче за рерна - копче за термостат на рерна - стаклена управувачка табла - светло во рерна - една решетка и длабока тава - грејачи: горе-1200 W; доле-110..
18,990ден
FAVORIT 5-B INOX
Зависен шпорет инокс (рерна+стакло керамика, сензори) Зависна рерна: - вградни дим.: В/Ш/Д 59/59,5/55 cm - 6 позиции на контролни склопки - контролно копче за рерната - копче за термостат на рерната - стаклена управувачка табла - светло во рерната - една решетка и длабока тава..
17,600ден
GORENJE BO53CLI
Вградна рерна Classico Енергетска класа: А Боја: Слонова коска Боја на рачката: Боја на рачката златна Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал Употреблив волумен на рерната: 67 l Конвенционална рерна (вентилатор) - 67 l Најголема употре..
17,750ден
GORENJE BO615E10X + GORENJE ECT610SC
Вградна рерна + Стаклокерамичка плоча Карактеристики за рерната: Essential линија Енергетска класа: А Боја: Инокс Боја на рачката: Инокс Материјал на управувачката плоча: Инокс Употреблив волумен на рерната: 67 l Мултифункционална рерн..
24,490ден
GORENJE BO617ORAB
ВГРАДНА РЕРНА Gorenje by Ora-Ito 2 Енергетска класа: А Боја: Црна Боја на рачката: Инокс Материјал на управувачката плоча: Стакло Употреблив волумен на рерната: 65 l Мултифункционална рерна (BigSpace) - 65 l Најголема употреблива површина за пе..
19,990ден
GORENJE BO636E11X + ECT610SC
ВГРАДНА РЕРНА Енергетска класа: А Боја: Инокс Употреблив волумен на рерната: 65 l Максимална површина на тавата за печење: 1.316 cm² Совршен грил (PerfectGrill) Облик на копчињата: Push pull копчиња Начини на загревање: Долен и горен грејач..
27,490ден
GORENJE BO637E30X
Вградна рерна GORENJE BO637E30X Essential линија Енергетска класа: А Боја: Инокс Боја на рачката: Инокс Материјал на управувачката плоча: Инокс и стакло Употреблив волумен на рерната: 67 l Мултифункционална рерна (BigSpace)..
19,690ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012