Микробранови

Микробранови

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
FAVORIT MBPVL 20
Вградна микробранова печка *Карактеристики: - вградни димензии: В/Ш/Д: 59,4cm/31,3cm/38,2cm - волумен: 20 l. - тежина: 14кг - излезна моќ: 800W - излезна моќ на грил: 1000W - 5 нивоа на моќност - автоматско мени - дигитален тип на контроли - комбинирано гот..
7,990ден
GORENJE BM171A4XG
Вградна микробранова печка Боја: Црна Рерна од не'рѓосувачки челик Врата: Стакло Материјал на челната плоча: Стакло Начин на отварање на вратата: Копче Отвoрање на врата: Лево Ултра ладна врата (UCD) Волумен: 17 l Нивоа на моќност ..
13,450ден
MAX AG 820 BJU
Вградна Микробранова Капацитет: 20l Моќност: 800W Моќност на грил: 1000W Нивоа на моќност: 5 Одмрзнување Дигитална контрола Тајмер: 95мин Дијаметар на чинија: 245mm Димензии: 594х343.5х388mm ..
9,990ден
SAMSUNG FG-87SST
ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА- КАПАЦИТЕТ: 23Л- МОЌНОСТ НА МИКРО: 800W- МОЌНОСТ НА ГРИЛ: 1000W- 6 НИВОА НА МОЌНОСТ НА МИКРО- КЕРАМИЧКА ЗАШТИТА- LED ДИСПЛЕЈ ..
15,990ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012