Машини за садови

Машини за садови

Прикажи: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
FAVORIT MSV 3000
Машина за садови *Карактеристики: - димензии: В/Ш/Д 81,5cm/44,80cm/54,8cm - максималенкапацитет: 10 сета садови - 6 програми, 4 температури - енергетска класа: А + - класа на сушење: B - прилагодувачка горна корпа - капацитет: 13 l вода - енергетска потрошувачк..
14,690ден
FAVORIT MSV 5000
Основни карактеристики Димензии [cm] Висина - 81,5 Ширина - 59,6 Должина - 55 Максимален капацитет 12 сета на садови Енергетска класа А Програми 5 Потрошувачка на вода [L] 15 Потрошувачка на енергија [KWh] 1,05 Заштита од поплава ДА Прилагодувачка коша..
14,999ден
GORENJE GV61010
Енергетска класа: A++ Максимална температура на влезната вода: 60 °C Тип на мотор: Асинхрон еднофазен мотор Индикатор на одбраната програма On/Off индикатор Температура на миење: 65, 60, 55, 45 °C 5 програми: Нормалнa програмa; Брзa програмa; Интензивно..
21,290ден
GORENJE GV61214
Управување   Сервисна дијагностика Одложен старт 3/6/9h Програми   6 програми: Нежно миење за осетливи садови; Интензивно миење; Економична програма; Брз интензивен програм; Брз програм; Плакнење и сушење Функција за половично полнење Капацитет: 12 До..
20,690ден
GORENJE GV64161 SmartFlex
Целосно вградна машина за садови Енергетска класа: A+++ Максимална температура на влезната вода: 70 °C Тип на мотор: Асинхрон еднофазен мотор Индикатор на одбраната програма Управување: Копче Температура на миење: 70, 65, 55, 45, 35 °C 5 програ..
25,990ден
VOX GSI4641
Машина за миење садови-вградна Комплетно вградна   Капацитет: 10 комплети Енергетска класа: А + Енергетска класа за перење: А  Енергетска класа за сушење: А Број на програми за миење: 5 програми + предперење Температура на перење:5  40°/50°/55°/65°/70°C Ширина: 45..
14,500ден
VOX GSI6541
Машина за миење садови-вградна Комплетно вградна  Капацитет: 12 комплети Енергетска класа А + Енергетска класа за перење А  Енергетска класа за сушење А Број на програми за миење: 5 + предперење Температура на перење:5  40°/50°/65°/70°C Ширина: 60 см Одложен ста..
14,990ден
SIEMENS SN65E006
Димензии: висина 815мм ширина 598мм длабочина 550мм   Дополнителни информации: 12 комплети 5 програми А+ класа   - 4 температури - посебни функции: половично перење - aquaStop со доживотна гаранција - серво брава за поефикасно затворање -..
25,900ден
SIEMENS SR65M030EU
Производ Бренд Сименс Модел SR65M030EU MPN SR65M030EU UPC 4242003559505   Главни карактеристики Број на програми 4 програми за перење Контрола Тип Батон вграден во 9 место подесувања   Други карактеристики Ниво на бучава 44 dB Потр..
31,999ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012