Gorenje

Приказ: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
GORENJE B600W
Блендер Моќност на моторот (max): 600 W AC мотор за сигурно работење Безбедно за..
2,650ден
Без ДДВ: 2,246ден
GORENJE B800E
Блендер Моќност на моторот (max): 800 W AC мотор за сигурно работење Безбедно за..
3,890ден
Без ДДВ: 3,297ден
GORENJE BHP623E11B
Вграден кујнски аспиратор Издувно и проточно Енергетска класа: C Материјал на ку..
5,190ден
Без ДДВ: 4,398ден
GORENJE BHP623E13X
Вграден кујнски аспиратор Издувно и проточно Енергетска класа: C Боја на куќиште..
7,790ден
Без ДДВ: 6,602ден
GORENJE BM1200BK
Апарат за печење леб Програма за леб без глутен Сад кој се отстранува премачкан со слој к..
4,990ден
Без ДДВ: 4,229ден
GORENJE BM171A4XG
Вградна микробранова печка Боја: Црна Рерна од не'рѓосувачки челик Врата: С..
13,450ден
Без ДДВ: 11,398ден
GORENJE BM900AL
Апарат за печење леб Сад кој се отстранува премачкан со слој кој не се лепи Функција за о..
6,950ден
Без ДДВ: 5,890ден
GORENJE BM900BKC
Апарат за печење леб Програма за леб без глутен Сад кој се отстранува премачкан со керами..
4,490ден
Без ДДВ: 3,805ден
GORENJE BO53CLI
Вградна рерна Classico Енергетска класа: А Боја: Слонова коска Боја на ..
17,750ден
Без ДДВ: 15,042ден
GORENJE BO615E10X + GORENJE ECT610SC
Вградна рерна + Стаклокерамичка плоча Карактеристики за рерната: Essential линија ..
24,490ден
Без ДДВ: 20,754ден
GORENJE BO637E30X
Вградна рерна GORENJE BO637E30X Essential линија Енергетска класа: А ..
19,690ден
Без ДДВ: 16,686ден
GORENJE BO71ORAX
Вградна рерна Gorenje Ora-Ïto Енергетска класа: А Боја: Сјајно црна Бој..
19,750ден
Без ДДВ: 16,737ден
GORENJE BO71SY2B
Вградна рерна Simplicity 2 Енергетска класа: А Боја: Црна Боја на рачка..
17,890ден
Без ДДВ: 15,161ден
GORENJE BO72SY2B
Вградна рерна Simplicity 2 Енергетска класа: А Боја: Црна Боја на рачка..
18,890ден
Без ДДВ: 16,008ден
Gorenje BO75SY2B
Simplicity 2 Енергетска класа: А Боја: Црна Боја на рачката: InoxLook ..
22,150ден
Без ДДВ: 18,771ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012