Bosch

Приказ: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
BOSCH ES 080
Комбиниран бојлер  Лева страна Моќност:2000W  Капацитет:80L  Стакло керами..
8,700ден
Без ДДВ: 7,373ден
BOSCH ES 080 BASIC
Волумен: 80Л Нето тежина: 21.4кг Греач:2000 KW Монтажа: Високо Димензии на бојлерот(mm): ..
6,590ден
Без ДДВ: 5,585ден
BOSCH HBA23B252E
ВГРАДНА РЕРНА Вид на рерни / грејни режими: • Мултифункционална рерна (7 начини на греење..
25,899ден
Без ДДВ: 21,948ден
BOSCH MAS 4201 N
•Моќност 100W •Нерѓосувачки челик •Опции до 17mm. •Заштитник за рака ..
2,399ден
Без ДДВ: 2,033ден
BOSCH MCM-4000
КУЈНСКИ РОБОТМОЌНОСТ 700W2 БРЗИНИПУЛС КОПЧЕНОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКЗАКЛУЧУВАЊЕ НА САД ..
4,999ден
Без ДДВ: 4,236ден
BOSCH MCM-42024
КУЈНСКИ РОБОТМОЌНОСТ 800WРЕГУЛАЦИЈА НА БРЗИНАКАПАЦИТЕТ НА САД 1.25ЛLED ДИСПЛЕЈФУНКЦИИ ЗА МЕСЕЊЕ,М..
6,999ден
Без ДДВ: 5,931ден
BOSCH MCM64051
• Kујнски робот • Бела/сива боја • 1200W • повеќе од 40 функциии стружење • сечење • ме..
10,999ден
Без ДДВ: 9,321ден
BOSCH MCP3000
ЦЕДИЛНИК БОШ   -ЦЕДАЛКАМОЌНОСТ 25 ВАТИКАПАЦИТЕТ 0,8ЛКАПАКМОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ..
1,450ден
Без ДДВ: 1,229ден
BOSCH MFQ3646S
  РАЧЕН МИКСЕР БОШ Модел: MFQ3646S Моќност: 450W 5Брзини Боја : бе..
3,799ден
Без ДДВ: 3,219ден
BOSCH MKM6000
 Мелница за кафе и шеќер во прав • Бела боја  • 180W • за 75gr кафе во зрно • н..
1,299ден
Без ДДВ: 1,101ден
BOSCH MKM6003
 Мелница за кафе и шекер во прав • Црна боја  • 180W • за 75gr кафе во зрно • н..
1,299ден
Без ДДВ: 1,101ден
BOSCH MMB-1001
 БЛЕНДЕР СВЕТЛО СИВА БОЈА,  МОЌНОСТ 500 W,  ПЛАСТИЧЕН САД ЗА МЕШАЊЕ, &..
3,890ден
Без ДДВ: 3,297ден
BOSCH MMR 08 A1
  Сецко •Моќност:400W •Моментално вклучување •Капацитет на сад:800ml  •Екстремн..
1,899ден
Без ДДВ: 1,609ден
BOSCH MSM 6B150
Рачен блендер (паличен миксер) Боја: бела Ергономски обликуван дводелен штапен микс..
1,299ден
Без ДДВ: 1,101ден
BOSCH MSM 6B300
Рачен блендер (Паличен миксер) Боја: бела Ергономско обликуван дводелен штапен микс..
1,899ден
Без ДДВ: 1,609ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012