Siemens

Приказ: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
SIEMENS 26110
пегла на пареа 2000 w црвена боја 1,2 кг ..
1,790ден
Без ДДВ: 1,517ден
SIEMENS 26120
  Доп. Информации: пегла на пареа 2000 w плава боја ..
1,990ден
Без ДДВ: 1,686ден
Siemens mc30000
 Цедилка,  Бело/сива,  Капацитет 0,8 л. ..
1,299ден
Без ДДВ: 1,101ден
SIEMENS MQ5B150N
Рачен практичен блендер од 300W, бела боја Лесен и практичен рачен блендер со ергономски обли..
1,290ден
Без ДДВ: 1,093ден
SIEMENS WM10B261BY
IQ100 посебни програми: интензивно, супер 30, волна/рачно, осетливи алишта едност..
17,999ден
Без ДДВ: 15,253ден
SIEMENS WM12N260BY
Перална А+++ /-10% Вртежи 1200 Капацитет 1-7 кг Зафатнина на бубањот 55 л iSensori..
25,900ден
Без ДДВ: 21,949ден
SIEMENS WM12T460BY
МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SIEMENS WM12T460BY   Енергетска ефикасност: А+++ /-30..
26,900ден
Без ДДВ: 22,797ден
SIEMENS WT43H000
МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ АЛИШТА WT43H000BY e iSensoric, iQ300 Сушара со топлинска пумпа A+ ..
34,900ден
Без ДДВ: 29,576ден
SIEMENS WT46B200
МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ АЛИШТА WT46B200 e iQ700 сушара ен.класа B Начин на сушење :..
29,900ден
Без ДДВ: 25,339ден
Aпарат за мелење кафе Siemens MC23200
  Основни карактеристики Тип SIEMENS MC23200  Моќност [W] 180  Kaп..
999ден
Без ДДВ: 847ден
SIEMENS ET651BF17E
Стаклокерамичка плотна од 60 см. 4+1 HighSpeed зони за готвење,..
18,900ден
Без ДДВ: 16,017ден
SIEMENS HB23GB540
ВГРАДНА РЕРНА HB23GB540 e iQ500 мултифункционална рерна со 7 начини на загревање: горно/д..
24,900ден
Без ДДВ: 21,102ден
SIEMENS SN65E006
Димензии: висина 815мм ширина 598мм длабочина 550мм   Дополнителни информации:..
25,900ден
Без ДДВ: 21,949ден
SIEMENS SR65M030EU
Производ Бренд Сименс Модел SR65M030EU MPN SR65M030EU UPC 4242003559505  ..
31,999ден
Без ДДВ: 27,118ден
SIEMENS VS06C101
Моќност: 750W=2200W Боја:Бордо Нов иновативен highPower мотор со..
6,150ден
Без ДДВ: 5,212ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012