Samsung

Приказ: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај:
SAMSUNG 43" UHD 4K Smart TV NU7022
 43`` (108cm) UltraHD Smart TV • Resolution: 3.840 x 2.160 • PurColour • PQI 1..
23,900ден
Без ДДВ: 20,254ден
SAMSUNG SC4135
ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ 1600 ВАТИ БЕЗ РАГУЛАЦИЈА МЕТАЛНИ ЦЕВКИ ПЛАТНЕНА ВРЕЌИЧКА ДОДАТОК ЗА..
3,899ден
Без ДДВ: 3,304ден
SAMSUNG SC4320
Правосмукалка со канистарски систем (без вреќичка); моќност: 1600W; пластичен сад за отпадоци со ..
3,999ден
Без ДДВ: 3,389ден
SAMSUNG SC4550
•Моќност:1800W •Усисна моќ:370W •Капацитет на садот:1,3L •Регулација на јачината •Метална..
4,799ден
Без ДДВ: 4,067ден
Samsung UE32N4000 32" HD Ready LED TV
HD Ready resolution Freeview HD Saorview Approved Resolution: 1366 x 768 ..
13,900ден
Без ДДВ: 11,780ден
SAMSUNG WF80F5E0N2
Samsung WF80F5E0N2 Енергетска класa: A+++ Капацитет: 8kg Брзина на цинтрифугата: 1200rpm ..
26,999ден
Без ДДВ: 22,881ден
SAMSUNG 4320
  ПРАВОСМУКАЛКА  МОЌНОСТ 1600W  ПЛАСТИЧЕН САД ЗА ОTПАДОЦИ  ВС..
4,399ден
Без ДДВ: 3,728ден
SAMSUNG 4360
ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ 1600W ВШМУКУВАЧКА МОЌНОСТ 350W КОНТЕЊЕР ЗА ОТПАДОЦИ РЕГ..
4,499ден
Без ДДВ: 3,813ден
SAMSUNG FG-87SST
ВГРАДНА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА- КАПАЦИТЕТ: 23Л- МОЌНОСТ НА МИКРО: 800W- МОЌНОСТ НА ГРИЛ: 1000W- 6 НИВ..
15,990ден
Без ДДВ: 13,551ден
SAMSUNG MS 23 F 301 TAK
Mикробранова печка  •Кaпацитет: 23L •Моќност: 800W •Дигитален тајмер •Defrost функци..
6,990ден
Без ДДВ: 5,924ден
SAMSUNG MS 23 F301 TAW/OL
Микробранова печка •Кaпацитет: 23L •Моќност: 800W •Дигитален тајмер •Defrost функција •..
6,290ден
Без ДДВ: 5,331ден
SAMSUNG SC-4135
 ПРАВОСМУКАЛКА  МОЌНОСТ 1600 ВАТИ БЕЗ РАГУЛАЦИЈА  МЕТАЛНИ ЦЕВКИ  ..
3,899ден
Без ДДВ: 3,304ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012