Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
AQUA FILTER 1500
6,490ден
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
SUN POWER SP-470-58/1800-15-C

SUN POWER SP-470-58/1800-15-C

SUN POWER
Продукт код: SP-470-58/1800-15-C
Достапност: На Лагер
12,900ден
Без ДДВ: 12,286ден
 

СОЛАРЕН СИСТЕМ БЕЗ ПРИТИСОК

  • Цевки: 15
  • Должина на цевка: 1800 мм
  • Големина на цевки: ф58 мм
  • Контролер
  • Грејач
  • Големина на бојлер: 150 л
  • Бојлерот е изработен од нерѓосувачки челик - INOX

 

Дизајн JLesev, Џиви © 2012