Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
MBS MINI GLASS
6,600ден
DeWALT DCD710

DeWALT DCD710

Dewalt
Продукт код: DCD710
Достапност: На Лагер
10,500ден
Без ДДВ: 8,898ден
 

АКУМУЛАТОРСКА ДУПЧАЛКА/ОДВРТУВАЧ 10,8 V

  • батерија: 10,8 V 2,0 Ah XR Li-lon
  • моќност: 180 W
  • број на вртежи 0-400/1500/мин.
  • вртежен момент: 24 Nm
  • брзостезна глава: 1,5-10 мм
  • 2 батерии брз 40 мин. полнач,
  • куфер
Дизајн JLesev, Џиви © 2012