Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
MBS MINI GLASS
6,600ден
DeWALT DWD024

DeWALT DWD024

Dewalt
Продукт код: DWD024
Достапност: На Лагер
6,299ден
Без ДДВ: 5,338ден
 

УДАРНА ДУПЧАЛКА 650 W

 

  • моќност: 650 W
  • број на вртежи: 0–2800 /мин, број на удари: 0–47.600 /мин
  • вртежен момент: 8,6 Nm
  • дупчење во дрво / метал / бетон: 25/ 13 / 16 mm
  • глава со клуч, премер: 1,5–13 mm, вретено: 1,2’’ × 20 UNF
  • клуч
  • странична рачка
  • граничник за длабочина
Дизајн JLesev, Џиви © 2012