Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
MBS MINI GLASS
6,600ден
DeWALT DWD014S

DeWALT DWD014S

Dewalt
Продукт код: DWD014S
Достапност: На Лагер
4,999ден
Без ДДВ: 4,236ден
 

ДУПЧАЛКА СО БРЗОСТЕЗНА ГЛАВА 550 W

 

  • моќност: 550 W
  • број на вртежи: 0–2800 /мин
  • вртежен момент: 7,9 Nm
  • дупчење во дрво / метал: 25 / 13 mm
  • брзостезна глава: 1–10 mm
  • вретено: 1/2’’ × 20 UNF
Дизајн JLesev, Џиви © 2012