Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
MBS MINI GLASS
6,600ден
DeWALT DCD776

DeWALT DCD776

Dewalt
Продукт код: DCD 776
Достапност: На Лагер
13,999ден
Без ДДВ: 11,864ден
 

АКУМОЛАТОРСКА УДАРНА ДУПЧАЛКА ДЦД776

  • Моќност:300 W
  • Број на вртежи:0-450/0,1500
  • Број на удари:0-7650/0-25500
  • Најг. капацитет дупчење во бетон: 13 мм 
  • куфер
Дизајн JLesev, Џиви © 2012