Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
AQUA FILTER 1500
6,490ден
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
SAMSUNG UE40MU6122KXXH
SAMSUNG UE40MU6122KXXH SAMSUNG UE40MU6122KXXH

SAMSUNG UE40MU6122KXXH

Samsung
Продукт код: UE40MU6122KXXH
Достапност: На Лагер
28,999ден
Без ДДВ: 24,575ден
 
  •  43`` (108cm) UltraHD Smart TV

• Resolution: 3.840 x 2.160
• PurColour
• PQI 1300
• Mega Contrast
• UHD Dimming
• HDR
• Slim design
• Auto Motion Plus
• Quad-Core procesor
• DVB-T2/C
• Dolby Digital Plus DTS
• DLNA
• Wifi Bulit in
• ConnectShare (HDD)
• ConnectShare (USB 2.0)
• Connections: 3 x HDMI
• 2 x USB
• 1 X Composite In
• 1 x Ethernet
• 1 x Card Slot CI +

Дизајн JLesev, Џиви © 2012