Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
MBS MINI GLASS
6,600ден
ФЕЈДОМ АГОЛ КЛОООДС

ФЕЈДОМ АГОЛ КЛОООДС

FEYDOM
Продукт код: AGOL KLOOODS
Достапност: На Лагер
0ден
Без ДДВ: 0ден
 

Мултифункционална и модуларна гарнитура направена од повеќеслојна издржлива 

конструкција.Овозможено е поврзување на сите седечки елементи и е дизајнирана за реалните потреби од секојдневието.

Широка палета на бои на микрофибер и штофови, како и можност за избор на бојата на ногарките.

!ЦЕНАТА СЕ ФОРМИРА ВО ЗАВИСНОСТ ОД БРОЈОТ НА ЕЛЕМЕНТИТЕ!

Дизајн JLesev, Џиви © 2012