Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
MBS MINI GLASS
6,600ден
ДУШЕК СИЛВЕР ДРИМ

ДУШЕК СИЛВЕР ДРИМ

Almak
Продукт код: DUSEK SILVER DREAM
Достапност: На Лагер
0ден
Без ДДВ: 0ден
 

Карактеристики: 

-Душекот е изработен од полиуретанска пена која овозможува вашето тело ортопедски да се

прилагоди на душекот.

Висина 20цм

Стандард димензии: 200х90 = 6.500ден 200х160 = 9.990ден 200х180 = 11.500ден

 

 

Дизајн JLesev, Џиви © 2012