Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
MBS MINI GLASS
6,600ден
ST 1550WA Superior Technology

ST 1550WA Superior Technology

ST (Superior technology)
Продукт код: 1550WA
Достапност: По нарачка
3,500ден
Без ДДВ: 2,966ден
 

• Мини електричен шпорет
• бел
• 36 литри рерна
• 2 електрични рингли 1000W (145mm) + 1500W (180mm)
• Регулација на јачината на ринглите на 3 температурни нивоа
• тајмер
• термостат
• горен и долен греач во рерната 650W + 650W
• скриени греачи
• тава вклучена

Дизајн JLesev, Џиви © 2012