Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
MBS MINI GLASS
6,600ден
ST NCM-100 Black

ST NCM-100 Black

ST (Superior technology)
Продукт код: NCM-100 Black
Достапност: На Лагер
850ден
Без ДДВ: 720ден
 

• Superior Technology
• Апарат за нес кафе со подножје
• 2 брзини
• 450мл сад
• Моќност: 100W
• Ултра тивка работа
• Боја: црна

Дизајн JLesev, Џиви © 2012