Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
AQUA FILTER 1500
6,490ден
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
FAVORIT MS 3000 SILVER
FAVORIT MS 3000 SILVER FAVORIT MS 3000 SILVER FAVORIT MS 3000 SILVER

FAVORIT MS 3000 SILVER

Favorit
Продукт код: MS 3000 SILVER
Достапност: На Лагер
12,490ден
Без ДДВ: 10,585ден
 

МАШИНА ЗА САДОВИ FAVORIT MS 3000 SILVER

 • димензии: В/Ш/Д  85 / 45 / 60
 • максимален капацитет: 10 сета садови
 • 4 програми
 • енергетска класа: А
 • класа на сушење: B
 • еден циклус: 3,8 л до 17,6 л вода соодветно на програмата
 • траење на програма (стандарден циклус): 160 мин
 • енергетска потрошувачка: 0,93 KWh
 • заштита од поплава
 • прилагодувачка кошара
 • боја: сребрена
 • On/Off  копче
 • рачка на вратата
 • start/pause копче
 • копче на вртење за селектирање на програмите
 • индикатори за функцијата миење/сушење
 • индикатор за недостиг на сол
 • индикатор за недостиг на средство за плакнење
Дизајн JLesev, Џиви © 2012