Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
MBS MINI GLASS
6,600ден
FAVORIT MS 5000 WHITE
FAVORIT MS 5000 WHITE

FAVORIT MS 5000 WHITE

Favorit
Продукт код: MS 5000 WHITE
Достапност: На Лагер
11,500ден
Без ДДВ: 9,746ден
 
- димензии: В/Ш/Д 85/60/60
- максимален капацитет: 12 сета садови
- 4 програми
- енергетска класа: А +
- класа на сушење: А
- еден циклус:12,4 л до 17,2 л вода соодветно на програмата
- траење на програма (стандарден циклус): 155 мин
- енергетска потрошувачка: 0,95 KWh
- заштита од поплава
- прилагодувачка кошара
- боја: бела/сребрена
- On/Off копче
- рачка на вратата
- start/pause копче
- копче на вртење за селектирање на програмите
- индикатори за текот на работата на програмата
Дизајн JLesev, Џиви © 2012