Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
AQUA FILTER 1500
6,490ден
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
КУЈНА ЕВЕРГРИН

КУЈНА ЕВЕРГРИН

Jela Jagodina
Продукт код: KUJNA EVERGREEN
Достапност: На Лагер
0ден
Без ДДВ: 0ден
 

Kујните се изработуваат по елементи во зависност од вашиот простор.

Елементите се изработуваат од квалитетна иверка и дизајн кој

овозможува модерна иновација во вашиот простор.

Бојата може да биде во слонова коска.

Дизајн JLesev, Џиви © 2012