Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
MBS MINI GLASS
6,600ден
FAVORIT R 141
FAVORIT R 141

FAVORIT R 141

Favorit
Продукт код: R 141
Достапност: На Лагер
6,300ден
Без ДДВ: 5,339ден
 

Фрижидер со комора

*Карактеристики:

- димензии В/Ш/Д: 84/48/56 cm

- бруто/нето волумен: 84/81 l

- ладилник/замрзнувач нето волумен: 73/8 l

- Енергетска класа: А+

- Гас: Р600

- боја: бела

 *Останати карактеристики:

- изменлива врата

- регулирачки ногарки

- фиксни рачки за врата

- држач за јајца

- фиксни полици на врата

- прилагодувачки стаклени полици

Дизајн JLesev, Џиви © 2012