Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
AQUA FILTER 1500
6,490ден
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
FAVORIT CF 330 N
FAVORIT CF 330 N

FAVORIT CF 330 N

Favorit
Продукт код: CF 330 N
Достапност: На Лагер
13,990ден
Без ДДВ: 11,856ден
 

Комбиниран фрижидер CF 330 N
*Карактеристики:
- димензии В/Ш/Д: 170/54/61 cm
- бруто/нето волумен: 251/239 l
- ладилник/замрзнувач нето волумен: 172/67 l
- Енергетска класа: А+
- Гас: Р600
- боја: бела


*Останати карактеристики:
- изменливи врати
- регулирачки ногарки
- дел за млечни производи 
- фиксни рачки за врата
- држач за јајца
- прилагодувачки полици на врата
- прилагодувачки стаклени полици
- комора за замрзнување со транспарентни фиоки

 
Дизајн JLesev, Џиви © 2012