Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
AQUA FILTER 1500
6,490ден
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
ТДФ Армада

ТДФ Армада

Продукт код: armada
Достапност: На Лагер
97,299ден
Без ДДВ: 82,457ден
 

Гарнитура со висок квалитет , изработена во природна кожа,модерен дизајн и одличен комфор

Mеханизам за спиење.

Димензии   Тросед   235*102*92

                   Двосед    196*98*92

                   Фотелја   130*98*92

Дизајн JLesev, Џиви © 2012