Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
MBS MINI GLASS
6,600ден
LIAL LIA 2500C Economic line
LIAL LIA 2500C Economic line

LIAL LIA 2500C Economic line

LIAL
Продукт код: LIA 2500C
Достапност: На Лагер
2,099ден
Без ДДВ: 1,779ден
 

КОНВЕКТОР

  • 2500 watt (1250W + 1250W)
  • Капацитет на греење: до 25 m2
  • IPX 4 Заштита од вода 
  • Водоотпорен прекинувач
  • Безбедносен прекинувач
  • Термостат
  • Вклучени држачи за на ѕид
  • Вклучени ногарки
Дизајн JLesev, Џиви © 2012