Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
AQUA FILTER 1500
6,490ден
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
ТДФ Соренто
ТДФ Соренто

ТДФ Соренто

Dodic
Продукт код: TDF Sorento
Достапност: На Лагер
0ден
Без ДДВ: 0ден
 

ТДФ Соренто има модерен и современ дизајн кој лесно се вклопува во вашиот простор.

Се одликува со изразен комфор и сведени линии.

Материјали: штоф , еко кожа , кожа

Димензии на гарнитура Соренто:

Тросед Соренто:  230/85

Двосед Соренто : 190/85

Фотелја Соренто : 125/85

 

Дизајн JLesev, Џиви © 2012