Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
AQUA FILTER 1500
6,490ден
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
ДУШЕК ЕКО МЕДИУМ

ДУШЕК ЕКО МЕДИУМ

Almak
Продукт код: DUSEK ECO MEDIUM
Достапност: На Лагер
0ден
Без ДДВ: 0ден
 
Карактеристики и состав:
 
  • бонел јадро
  • Kovafoam полиуретанска пенa
  • висина : 22 см

 

 

Дизајн JLesev, Џиви © 2012