Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
AQUA FILTER 1500
6,490ден
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
FABBYGO KLASIK

FABBYGO KLASIK

FABBYGO
Продукт код: KLASIK
Достапност: На Лагер
5,490ден
Без ДДВ: 4,653ден
 
ПЕЧКА НА ТВРДО ГОРИВО - FABBYGO KLASIK
 
  • Moќност: 5 - 7 kW

  • Гориво: дрво/јаглен

  • Димен отвор: Ø11.8cm

  • Тежина: 38 kg

  • Димензии: 330x360x870mm

Дизајн JLesev, Џиви © 2012