Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
AQUA FILTER 1500
6,490ден
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
ДЕТСКА СОБА КИДО

ДЕТСКА СОБА КИДО

МЕБЕЛ-ВИ
Продукт код: DETSKA SOBA KIDO
Достапност: На Лагер
23,900ден
Без ДДВ: 20,254ден
 
  • Димензии:
  • - лежај со табла: 99 х 209 х 80 cm
  • - димензии за душек: 90 х 200 cm
  • - ормар: 120 х 54 х 183 cm
  • - биро: 120 х 60 х 115 cm
  • - натказна: 45 х 35 х 38 cm
  • Боја: Сонома Даб со Бела Софт и принт
  • Изработка: Висококвалитетна иверка
  • *Душекот не е вклучен во цената.
Дизајн JLesev, Џиви © 2012