Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
MBS MINI GLASS
6,600ден
BOSCH ART 23 SL

BOSCH ART 23 SL

Bosch
Продукт код: ART 23 SL
Достапност: На Лагер
2,530ден
Без ДДВ: 2,144ден
 

BOSCH Електричен тример за трева ART 23 SL Easystrim

2 години гаранција

  • Mоќност: 280W
  • Пречник сечење: 23 cm
  • Систем сечење-конец/жица, дебелина/должина конец/жица за сечење 1,6 mm/8mm
  • Автоматско Pro-Tap подесувње конец/жица
  • Должина на алат 945mm, две рачки
  • Тежина: 1,6 kg
Дизајн JLesev, Џиви © 2012