Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
MBS MINI GLASS
6,600ден
BOSCH AKE 30S

BOSCH AKE 30S

Bosch
Продукт код: BOSCH AKE 30S
Достапност: На Лагер
7,455ден
Без ДДВ: 6,318ден
 

BOSCH AKE 30S Електрична пила

2 години гаранција

  • Снага на мотор-1800 W
  • Должина на сечиво-30cm
  • Брзина на ланец-9m/s
  • Ланец-Хром
  • Ергономска дршка за тестирање и сечење дрва
  • SDS промена на ланец без алат
  • Резервоар за масло-(200ml) со индикатор за ниво
  • Тежина (со ланец и меч)-3,9kg
Дизајн JLesev, Џиви © 2012