Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
MBS MINI GLASS
6,600ден
BOSCH ARM 32

BOSCH ARM 32

Bosch
Продукт код: BOSCH ARM 32
Достапност: На Лагер
6,930ден
Без ДДВ: 5,873ден
 

BOSCH ARM 32 Електрична косилка

2 години гаранција

  • Снага на мотор-1200W
  • Ширина на сечење-32cm
  • Мах вртежен момент-15Nm
  • Прецизно сечење до ивица-благодарение на чешел за трева, подесување на висина сечење: 3 позиции (од 20 до 60 mm)
  • Заштита од прегревање на мотор
  • Ергономска дршка
  • Тежина-6,8 kg
Дизајн JLesev, Џиви © 2012