Најнови Статии
Голем избор на печки и камини од брендот Fabbygo .. Повеќе
Летни промотивни цени на печки и котли од брендовите "Alfa Plam" и "Prity" Искористете ја можноста да купите по намалени цени до 31.08.2017 само во Џиви Гевгелија. Издвојуваме: .. Повеќе
Соларните системи овозможуваат квалитетно и сигурно искористување на еден од најголемите и бесплатни извори на енергија – Сонцето. Се користат како за загревање на санитарна топла вода так.. Повеќе
Сите Статии
Топ производи
Најпродавани
HAMA L
1,799ден
GORENJE SB800W
4,690ден
BRAUN SI 2010 MJ
1,599ден
BLACK&DECKER GL250
2,199ден
MBS MINI GLASS
6,600ден
BOSCH EasyAquatak 110

BOSCH EasyAquatak 110

Bosch
Продукт код: BOSCH EasyAquatak 110
Достапност: На Лагер
7,460ден
Без ДДВ: 6,322ден
 

BOSCH EasyAquatak 110

2 години гаранција!

  • Макс. притисок- 110 bar
  • Снага на мотор- 1.300 W
  • Макс. проток- 330 l/h
  • Макс. темп. проток- 40С
  • Должина на црево- 3 m(PVC)
  • Должина на кабел- 5 m
  • Тежина(без прибор)- 3,8 kg
Дизајн JLesev, Џиви © 2012