Пребарување

Критериум на пребарување

Продукти кои се совпаѓаат со вашето барање

Приказ: Листа / Табела
Покажи:
Сортирај по:
INVENTOR RFI50+RFO50
Капацитет на ладење:  12,31 kWh   (42000 Btu/h) Капацитет на греење: &nb..
99,990ден
Без ДДВ: 84,737ден
INVENTOR V1MFI-50B/V1MFO-50 INVERTER
INVENTOR V1MFI-50B/V1MFO-50 INVERTER   Проток на воздух (макс / средно / мин): 2..
143,990ден
Без ДДВ: 122,025ден
INVENTOR V1MFI-66B/V1MFO-66 INVERTER
INVENTOR V1MFI-66B/V1MFO-60 INVERTER   Проток на воздух (макс / средно / мин): 2..
149,990ден
Без ДДВ: 127,110ден
INVENTOR  R2FI-50/R2FO-50  Самостоечка
INVENTOR R2FI-50/R2FO-50  Самостоечка Капацитет на ладење:  12,31 kWh &nbs..
87,990ден
Без ДДВ: 74,568ден
INVENTOR  V4MCI-36UR/V4MRS-36 INVERTER
INVENTOR Касетна клима ИНВЕНТОР V4MCI-36UR/V4MRS-36 INVERTER  Капацитет на ладењ..
115,000ден
Без ДДВ: 97,458ден
INVENTOR  V4MFI-50/V4MFO-50 INVERTER
Капацитет на ладење:  14,07 kWh   (48000 Btu/h) Капацитет на греење:  14,..
143,990ден
Без ДДВ: 122,025ден
INVENTOR  V4MFI-66/V4MFO-66 INVERTER
Капацитет на ладење:  15,53 kWh   (53000 Btu/h) Капацитет на греење:  16,..
149,990ден
Без ДДВ: 127,110ден
INVENTOR AIR TO WATER HEAT PUMP DHW-CQ16pd/Na-M(O) INVERTER
Капацитет на греење(подно греење):  16,0 kW Капацитет на ладење(подно ладење): &nb..
276,900ден
Без ДДВ: 234,661ден
INVENTOR ICI50/ULT50
Cooling Btu / h 18.766-48.000 Watt ..
107,500ден
Без ДДВ: 91,102ден
INVENTOR LIFE A1PSI-A1PSO 24
Капацитет на ладење: 6150W / 21000 Btu/h Капацитет на греење: 6500W / 22178 Btu/h ..
34,990ден
Без ДДВ: 29,653ден
INVENTOR MSI-09
Капацитет на ладење: 9000 Btu/h Капацитет на ладење: 2.64 kW Капацитет на греење:..
8,500ден
Без ДДВ: 7,203ден
INVENTOR MSI-12
Капацитет на ладење: 12000 Btu/h Капацитет на ладење: 3.52 kW Капацитет на греење..
9,000ден
Без ДДВ: 7,627ден
INVENTOR MSO-18
Капацитет на ладење: 7000 - 18000 Btu/h Капацитет на ладење: 2.05 - 5.28 kW Капац..
43,690ден
Без ДДВ: 37,025ден
INVENTOR NEMESIS N2VI32 - 12WiFi/ N2VO32 - 12
Енергетска класа: A+++   Плазма Јонизатор   R32 Нов еколошки фреон за н..
29,990ден
Без ДДВ: 25,415ден
INVENTOR NEMESIS N2VI32 - 18WiFi/ N2VO32 - 18
Енергетска класа: A+++ Плазма Јонизатор R32 Нов еколошки фреон за намалени трошоц..
40,990ден
Без ДДВ: 34,737ден
Дизајн JLesev, Џиви © 2012