Blist B22

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Blist
Достапност:на залиха 2 продукт(и)
Код на производот:8606005030947
10.390,00 ден

Челична врата и плотна;
Моќност: 9-10kW;
Нето тежина: 80кг;
Димензии: 500x450x930 мм
Загревање на просторот:50 m3

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: