Камин на пелети INTERIO 25

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Thermoflux
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
97.820,00 ден
Камин на пелети со припрема за топла вода. Капацитет 25KW. Комплет со циркулациона пумпа, експанзионен сад, сигурносен вентил, дневен резервоар, горилник и автоматика.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: