Fabbygo Elegnat Бордо

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Fabbygo
Достапност:нема на залиха 0 продукт(и)
Код на производот:163637
15.990,00 ден
Извести ме

Можност на 12 и 24 рати БЕЗ КАМАТА

 

12 рати: 1,332 ден.

24 рати: 666 ден.

 

 

Моќност – 7 – 9kw;
Гориво – Дрво, Јаглен
Димен отвор – централен;
Димензии: 46x46x87cm

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: