Агол Јасмин

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1265179915118
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
33.990,00 ден
Специјална цена:
30.490,00 ден
Заштедувате:
-3.500,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Аголната гарнитура своето место го наоѓа во дневната соба која претставува централно место на фамилијарното живеење.  Тоа е место каде се одмараме, читаме, учиме и играме.

Аголната гарнитура Јасмин со својата удобност во седењето дава нова димензија во Вашата дневна соба.

Со одбирањето на оваа аголна гарнитура ќе имате парче мебел  кое брзо ќе стане  Ваше омилено место во куќата.

Со неколку лесни потези оваа гарнитура се претвора и во удобен лежај за спиење.

Во составот на оваа гарнитура имате и дел каде можете да ја оставите Вашата постелнина.

Димензија 300 х 200 х 100 см

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: