Агол Јасмин

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1613733261183
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
34.500,00 ден
Специјална цена:
30.490,00 ден
Заштедувате:
-4.010,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Аголната гарнитура Јасмин со својата удобност во седењето дава нова димензија во Вашата дневна соба.

Со неколку лесни потези оваа гарнитура се претвора и во удобен лежај за спиење.

Во составот на оваа гарнитура имате и дел каде можете да ја оставите Вашата постелнина.

 Димензија 300 х 200 х 100 см

 * Можност за одбирање на агол на гарнитурата (лев и десен)

* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: