Агол Bahamas

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
25.500,00 ден
Специјална цена:
22.990,00 ден
Заштедувате:
-2.510,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени
Создадете си свое катче на терасата, по праговите на прозорците, па може дури и во ходникот. Поканете ја природата и пролетта дома и тие ќе Ви го донесат потребниот мир и релаксација. ?
Агол Бахамас е ваш совршен избор доколку немате простор а барате комоција.✔️
Димензии:
Агол - 182/182/79см
Маса 77/57/42

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: