Агол Clooods

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:2574235945989
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
65.410,00 ден
Специјална цена:
58.869,00 ден
Заштедувате:
-6.541,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Модуларна гарнитура изработена од висококвалитетен микрофибер лесен за одржување.

Широк избор на разни бои и дезени.

Дим:262X166X96X90

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: