Над-душек Confor Flexy 180/200

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Almero
Достапност:нема на залиха 0 продукт(и)
Код на производот:1265199991491

Confor Flexy над-душекот со својата посебната формула со метален комплекс на Triple Fresh, има тринасочен каталитички ефект кој реагира директно со штетните гасови од амбиенталниот воздух, максимално го зголемува капацитетот на душекот за ослободување од влагата и претставува ваша основа за здрав и квалитетен сон.

Надворешната прекривка е на патент и може да се пере.

Димензија: 180/200

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: