Јорган MojSan Woolly 200/200

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Moj San
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1255999999999
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
5.340,00 ден
Специјална цена:
4.990,00 ден
Заштедувате:
-350,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Предности и карактеристики на јорганот MojSan Woolly:


-Единствен производ на пазарот со врвна завршна изработка 
-Структура од 100% природни материјали
-Идеален температурен регулатор
-Навлака изработена од памучни влакна
-Полнет со најфина чиста WOOLMARK волна за врвно чувство при спиењето
-Практичен, лесен и лесно се одржува
-Достапен во димензии: SINGLE 200x140cm i DOUBLE 200x200cm.


Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: