Јорган MojSan Pamuk 200/200

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Moj San
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:1254999999999
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
4.070,00 ден
Специјална цена:
3.890,00 ден
Заштедувате:
-180,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Јорган Pamuk – 500 грама природни памучни влакна.

-Изработен од 100% природни материјали
-Обвивка од висококвалитетна памучна ткаенина
-Полнење од 500 грамски слој од памучни влакна за удобност и проветреност
-Практичен и перлив јорган со долг век на траење


Јорганот MojSan Pamuk е лесен јорган со исполна од памучни влакна, обложени со платно од 100% памук. Памукот како природен материјал со апсорбција на влагата до 30% прави сув амбиент за спиење и спречува прекумерно потење. Се препорачува за потопол амбиент. Висококвалитетните материјали употребени при изработката на овој јорган гарантираат долг век на употреба на производот.

Јорганот е достапен во димензии 200х140 и 200х200.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: