Aгол Тоскана

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:164897567193
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
63.800,00 ден
Специјална цена:
57.500,00 ден
Заштедувате:
-6.300,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

*Агол Тоскана е совршен избор за Вашите модерни амбиенти.

*Спој на Високо квалитетни штофови

*ПУ пена за поголема удобност.

*4 механизми за глава и хромирани ногари.

*Димензии 320/270/100см.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: