Artemis Plus Corner Set by Terazzi

Рејтинг: Сè уште не оценето
Достапност:нема на залиха 0 продукт(и)
Код на производот:
90.850,00 ден
76.990,00 ден
Ви ја претставуваме новата премиум гарден колекција летни гарнитури од брендот Terazzi.
Извести ме

Ексклузивниот сет се состои од аголна гарнитура со голема клуб маса. ?Димензии: ▶️Агол: 260/210cm ▶️Маса: 140/80/65cm ?Сезоната за уживање на отворено започна, а наскоро целото слободно време ќе го поминуваме во нашите градини. Оваа колекција спаѓа во групата на луксузен мебел за екстериери. Најновата колекција е наменета за градини, дворови и тераси за претстојнава летна сезона. ??‍?Архитектонската сензибилност и совршена изработка ја дефинираат најновата линија на производи на брендот Terazzi. ?Лесно се перат, отпорни се на нечистотии и дамки, и се антибактериски во исто време.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: