Кики Трио ВП3 висечка полица

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:4934567891244
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
4.800,00 ден
Специјална цена:
4.450,00 ден
Заштедувате:
-350,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Ѕидна висечка полица како дополнителен елемент за одлагање на книги, украси, слики во Вашата детска соба.

Боја: јавор.

Дим: 58/172/22.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: