Кики Трио Г33 гардеробер

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:4944567891243
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
20.200,00 ден
Специјална цена:
19.190,00 ден
Заштедувате:
-1.010,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Трокрилен гардеробер наменет за одлагање на Вашата облека, постелнина...

Боја: јавор.

Дим: 125/200/56.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: