Кики Трио КЛС клуб маса

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:4954567891242
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
2.800,00 ден
Специјална цена:
2.720,00 ден
Заштедувате:
-80,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Модерна и функционална клуб масичка, предвидена за Вашата детска соба. Боја: јавор. Дим: 57/47/56.

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: