Кики Трио КП кутија за кревет

Рејтинг: Сè уште не оценето
Производител: Jela
Достапност:на залиха 1 продукт(и)
Код на производот:4924567891245
Оваа ограничена понуда завршува за:
Стара цена:
7.100,00 ден
Специјална цена:
6.550,00 ден
Заштедувате:
-550,00 ден
Побрзај! Само
  1 производ(и) останаа!
0
  производ(и) се веќе купени

Кутија за кревет наменета за одлагање на Вашата облека, постелнина.

Боја: јавор.

Дим: 58/172/22.

 

Последни прегледи

There are yet no reviews for this product.
Сега напишете (краток) преглед....(мин. 100, макс. 2000 карактери)
Прво: Оценете го производот. Изберете оценка помеѓу 0 (најлошо) и 5 sвезди (најдобро). Рејтинг:
Characters written: